انواع مختلف فولادها کدامند؟
همه فولادها برابر نیستند. دقیقاً همانطور که امکانات بی حد و حصر برای استفاده از فولاد وجود دارد ، از ساخت و سازهای صنعتی ، برش مشخصات فولاد یا بازی در آینده خودروها ، تعداد معادل فلزهای فولادی نیز وجود دارد. اینها برای شناسایی خصوصیات شیمیایی و ساختاری فولاد مورد استفاده قرار می گیرند ، که می تواند در پروژه هایی که دقت آن بسیار مهم است ، بسیار مهم باشد.
 
در اینجا یک راهنمای سریع برای برخی از رایج ترین اسامی از درجه فولاد و نحوه استفاده آنها در صنعت استفاده می شود.
 
گرید 250 درجه ای بسیار پرکاربرد است و در ShapeCUT از آن به عنوان بخشی از محدوده صفحه استفاده می کنیم. این کار به صورت بشقاب مسطح به صورت بشقاب مسطح یا به صورت سیم پیچ بر روی کارخانه نوار گرم تولید می شود و ضخامت آن بین 3 تا 300 میلی متر است. هر دو قدرت مشابهی دارند اما از نظر مقیاس سطح ، ساختار دانه و محتوای سیلیکون متفاوت هستند. کار با اکثر برنامه ها یک درجه همه کاره و قابل اعتماد است.
 
Mild Steel از نظر فنی درجه فولادی نیست ، اما گاهی اوقات به عنوان مکان یک مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب می توان با استفاده از آن از 250 استفاده کرد. با این وجود ، باید توجه داشت که آنها یکسان نیستند. در حقیقت ، "فولاد خفیف" هیچ استاندارد تعیین شده ای ندارد و بنابراین نمی توان به آنها اطمینان داشت که از استحکام تضمینی برخوردار هستند. به طور معمول برای توصیف یک ترکیب فولادی با مقاومت کم در جایی که کمتر از 0.2٪ کربن وجود دارد ، اما نه همیشه. واریانس در شیمی بدان معنی است که در بسیاری از شرایط جدی غیر قابل استفاده است.
 
نامه ها گاهی اوقات برای نشان دادن مورد استفاده مورد نظرشان با محصولات فولادی همراه است. به عنوان مثال ، طبق راهنمای درجه فولاد اروپا ، S نشان دهنده یك فولاد سازه است ، در حالی كه L نشان می دهد كه این فولاد برای استفاده در لوله های و لوله های لوله ای منظور شده است. قطارها از جنس استیل درجه R هستند که برای خواسته های سخت و جدی برای خطوط راه آهن طراحی شده اند ، و B برای استفاده از بتن مسلح طراحی شده است.
 
همچنین کدهای شرط تحویل نیز وجود دارد که به سرعت نشان می دهد که چگونه فولاد با زمان رسیدن به محل کار شده است. موارد متداول موجود در استفاده روزمره شامل A برای آنیل ، SR برای استرس و QT برای خاموش و تحریک است. اگر می توانید یک سایت ساخت و ساز پیچیده را تصور کنید که صدها پیستون فولادی در آن جا جابجا می شوند ، مشخص می شود که چرا چنین نمادهایی برای مدیران و مهندسان سایت مهم است.
 
در ShapeCUT ما از هر نوع فولادی قابل تصور استفاده می کنیم تا مطمئن شویم که اهداف مشتری ما به درستی انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر امروز با ShapeCUT تماس بگیرید.