حداکثر تأثیر دو سال به بعد

فولاد ضد زنگ رنگی به احیای یکی از بزرگترین و قابل تشخیص ترین حوزه خرید ویکتوریا - Westfield Doncaster - کمک کرده است.
 
در اواخر سال 2008 وستفیلد بازسازی و بهسازی جدید مرکز خرید Doncaster (واقع در 20 دقیقه شرقی CBD ملبورن) را انجام داد و اندازه این مجموعه را دو برابر کرد.
 
نمای ظاهری فوق العاده مدرن و برجسته ساختمان که از جنس استیل ضد زنگ با ورق رنگی  طرح و رنگ است و از جنس Steel Color Australia Pty Ltd. تهیه شده است.
 
وینس آئارلو ، مالک استیل استرالیا گفت: بیش از 600 متر مربع از فولاد ضد زنگ درجه 304 برای ساخت چشم انداز "دیوار سرخ" استفاده شده است.
 
وی گفت: "خلاصه ای از طراحان ورق رنگی ، طراحی و ساخت وستفیلد ، ارائه یك نمای مدرن به نظر می رسید كه نه تنها رنگ كافی را به مركز خرید دونكاستر ارائه می دهد ، بلكه در برابر شرایط متنوع آب و هوایی ملبورن نیز سخت پوشیده است."
 
"فولاد ضد زنگ ما رنگی ، که ما از ایتالیا وارد می کنیم و به طور انحصاری در استرالیا و نیوزیلند توزیع می کنیم ، توسط متخصص برجسته اروپا در زمینه فولاد ضدزنگ رنگی و فلزات خاص - Steel Color S.p.a ساخته می شود."
 
ورق های ضد زنگ توسط صنایع Barden-Steeldeck مستقر در ملبورن ساخته و نصب شده است. مدیر و مالک جزئی مایکل شاکلوک گفت این اولین بار است که شرکت وی با فولاد ضد زنگ رنگی کار کرده است.
 
آقای شاكلو گفت: "با اتصال ورق ها به یك ورق رنگی فریم فریم ، ما توانستیم اطمینان حاصل كنیم كه هر 300 ورق از استنلس استیل رنگی به درستی برای ارائه نمای جلوه ای خاص قرار گرفته اند."
 
آقای آراولو گفت: تغییر رنگ از جنس استنلس استیل Rosso (ایتالیایی برای قرمز) یک بسته تغییر رنگ بسته به زمان روز و زاویه دید را فراهم می کند.
 
وی گفت: "حرکت بی نظیر رنگ در ورودی چادری از جنس استنلس استیل یک تغییر عمده به جلو از نمای سنتی استریل به نظر می رسد که در بسیاری از مراکز خرید ظاهر می شود."
 
برای جلوگیری از بازتاب بالقوه نمای مانع ورق رنگی  از ایمنی ترافیک در نزدیکی ، الگوی پرلا مشخص شد. تورفتگی های این الگوی نور را پخش می کند و صافی نوری را ایجاد می کند ، که به طور مؤثر بازتاب ها را از بین می برد.
 
این الگوی همچنین استحکام بهبود یافته ای را فراهم می کند ، و می توان بهر ورق رنگی  جای آنکه معمولاً 1.5 میلی متر یا بیشتر باشد ، یک سبک تر از 1.2 میلی متر استفاده کرد.